środa, 28 lutego 2018

Kadry z ostatniego miesiąca

Ten post jest sporo spóźniony, a w dodatku jest sklejką dwóch postów z tego cyklu, ale sporo się  u mnie działo, co mogliście zobaczyć na moim Instagramie. Minęła jedna z sześciu części roku. Ledwo zaczął się styczeń, luty i już oba te miesiące minęły. Czas ten minął naprawdę momentalnie, ale także bardzo pracowicie i zadowalająco. Z utęsknieniem czekam już na powrót wiosny, lata i wysokich temperatur, bo ostatnie dni są mega mroźne i wychodząc na dwór za każdym razem chce mi się płakać, że znów muszę przez to przechodzić. Ostatnio sprawdzam prognozę pogody kilka razy dziennie i czekam, na powrót ciepełka, ale jak to ktoś ostatnio mi powiedział "po to jest zima, żeby było zimno" - w takim razie, aby do 20 marca! 

Styczeń był początkiem nowego roku, zmianami i planami tego co ma mieć miejsce w nowym, 2018 roku. Zmieniłam kolor włosów, rozpoczęłam nowe projekty i zaplanowałam kolejne. Sesja na studiach to było dla mnie mega wyzwanie o czym będziecie mogli przeczytać w jednym z następnych postów, ale na szczęście wszystko się udało i zaczęłam już kolejny semestr, który zapowiada się naprawdę pracowicie. Przerwę semestralną spędziłam nadrabiając zaległości w czytaniu i oglądaniu filmów, a także szykując nowe posty na kolejne dni, kiedy np. nie będę mieć czasu albo pomysłu na coś nowego. Luty rozpoczął się publikacją zupełnie nowego posta. Rozpoczęłam współpracę z firmą W.KRUK, dzięki czemu mogłam przygotować kampanię dla nich i pokazać Wam ich produkty.  Było to dla mnie wielkie wyzwanie, ale także spełnienie jednych z największych marzeń. Luty zleciał momentalnie, zatrzymał się dla mnie na samym początku miesiąca, a tutaj niespodzianka - dzisiaj już jego koniec. Zapraszam do obejrzenia zimowych kadrów z dwóch ostatnich miesięcy!4 komentarze :

 1. Bardzo ładne, zimowe, migawki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak zwykle śliczne zdjęcia :)
  Jak w styczniu na początku wszystko zapowiadało się nienajgorzej i liczylam w koncu na jakiś lepszy w życiu rok, tak w lutym okazało sie ze to bedzie najgorszy w całym moim życiu :(

  OdpowiedzUsuń
 3. ach to czarno białe zdjęcie z okiem jest cudowne! :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze zdjecia! Zazdroszcze sniegu,w Holandii nie ma ani milimetra pomimo mrozow :(
  Pozdrawiam,kikawww.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze nie są tutaj mile widziane, dlatego jeśli się takie pojawią, to zostaną usunięte.

Z całego serca dziękuję za to wejście
Tosia ♥

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka