niedziela, 3 września 2017

wracam

Wracam po wakacjach... Odmieniona? Nie wiem. Inna? Nie wiem. Szczęśliwsza? Nie wiem. Jestem na pewno bogatsza o nowe doświadczenia i starsza o dwa miesiące. Wiem, że pisałam tu wielokrotnie, że w wakacje wrócę na dobre i już zostanę. Jednak chyba potrzebowałam dłuższej przerwy na przemyślenie wszystkiego i rozplanowanie jak to ma dalej wyglądać. Pomimo tego, że moje wakacje jeszcze się nie skończyły i mam jeszcze miesiąc do rozpoczęcia nowego rozdziału jakim są studia, postanowiłam wrócić i opowiedzieć trochę o tym co się działo u mnie przez ten czas, gdy nie było mnie tutaj. Nie podróżowałam dużo, nie pracowałam dużo, nie dużo się obijałam, ale mam nadzieję, że ten czas  wykorzystałam najlepiej jak potrafiłam i że nic, ani nikt na tym nie ucierpiało. Wracam z masą pomysłów na posty i projekty mam nadzieję, że już niedługo je zobaczycie i że wyjdą one tak jak to sobie wymarzyłam.

Czerwiec - minął momentalnie. Zaczął się dniem dziecka, a zakończył wynikami z egzaminów maturalnych. Ten miesiąc był zabiegany, był pełen stresu, ale tez niespodzianek i nowości w moim życiu. Zobaczyłam cudowną grecką wyspę Korfu, gdzie spędziłam tydzień moich wakacji, zaczęłam pracę i zaczęłam nowe plany, projekty i odliczanie do kolejnych tygodni wakacji. Lipiec - szczerze? Nie bardzo pamiętam ten miesiąc. Sama nie wiem czemu, po prostu zleciał mi jak jeden dzień, bez większych wydarzeń, wspomnień lub zmartwień. Najważniejsze było to, że dostałam się na wszystkie kierunki studiów, które chciałam i że dokonałam wyboru - mam nadzieję najlepszego. Jak i w zeszłe wakacje poznałam wiele niesamowitych ludzi, którzy myślę, że zostaną w moim życiu jeszcze bardzo bardzo długo. Następny miesiąc - wiem, że ledwo skończył, ale był dla mnie najlepszy. Spędziłam go praktycznie tak jak sobie to zamarzyłam z najważniejszymi dla mnie osobami, bez których nie byłby on taki udany. Różne wydarzenia, zdarzenia i działania pokazały co i kto w życiu jest ważny. Utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że ludzie, dla których jesteś ważny i którzy są dla Ciebie ważni zawsze będą przy Tobie pomimo kłótni, problemów lub sporów.
14 komentarzy :

 1. Dokładnie! Ludzie, dla których jesteśmy naprawdę ważni, są przy nas zawsze <3
  Przepiękne zdjęcia!

  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Tosia rewelacyjnie wyglądasz! Kwitniesz!

  OdpowiedzUsuń
 3. wracaj wracaj wracaj i dodawaj jak najwiecej! cały czas tak jak dawniej!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. o naprawdę super! świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia :) Lubię takie mixy zdjęć!

  Buziaki,
  www.twinslife.pl (klik)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnie zdanie! <3 Pięknie to opisałaś :)
  Śliczne zdjęcia.
  Wakacje to czas, kiedy możemy doświadczyć na prawdę wiele, wystarczy tylko chcieć :)
  Pozdrawiam!

  Zapraszam do wspólnej obserwacji.

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie wyglądasz- wypoczęta i pełna energii!
  Buziaki, mój blog

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne zdjecia kochana! Zakochalam sie w tym pierwszym zdjeciu. Buziaki

  Caiawichowska ✨oddaje obserwacje✨

  PinkyPromiseGang 🦄oddajemy obserwacje🦄

  OdpowiedzUsuń
 9. Tosia kochanie super ze znow jestes!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam cię osobiście, ale po czytaniu twoich postów naprawdę uważam ze jesteś piękna i niesamowita osoba która robi wszystko z sercem i miłością mam nadzieje ze ktoś cię tak mocno kocha i docenia jak ty kochasz to co robisz. !! Nigdy się nie zmieniaj i rob wszystko z takim uczuciem jak to robisz teraz a na pewno zajdziesz daleko bo komu jak komu ale tobie sukces się bardzo należy!!!!!! Trzymaj się ciepło. Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. piękny komentarz i zgadzam się z nim :) lubię Twojego bloga i choćby wpis miał pojawiać się raz na pół roku to proszę nigdy nie przestawaj!

   cudne podsumowanie wakacji... chyba dokładnie tak powinny one zawsze wyglądać.

   Usuń
  2. Ojej, dziękuję bardzo. Nie wiem sama co odpisać hah ;*

   Usuń
 11. I like your site and content. thanks for sharing the information keep updating, looking forward for more posts. Thanks
  ลา ลีกา สเปน

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze nie są tutaj mile widziane, dlatego jeśli się takie pojawią, to zostaną usunięte.

Z całego serca dziękuję za to wejście
Tosia ♥

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka