poniedziałek, 5 września 2016

Jak to będzie kiedyś wyglądać?

Rozmowy z moimi znajomymi są zakręcone, każda inna, z każdej dowiadujemy się o sobie czegoś nowego… Każdy z nas jest inny, każdy interesuję się czymś innym, każdy marzy o czymś co drugi uważa za śmieszne albo popiera to - każdy chce być kimś. Kiedy rozmawiamy na skype czy śmiejemy się na dworze, lub w szkole, można sobie wiele o nas pomyśleć – nie zawsze są to rzeczy, o których można pomyśleć, że są w stu procentach normalne, ale fajnie jest wiedzieć, że żyje więcej takich ludzi jak Ty, więcej ludzi „z ulicy Sezamkowej”. Lubię patrzeć na moich przyjaciół i marzyć, że za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat będziemy tacy sami, że po tym czasie będziemy umieli usiąść, porozmawiać czy pośmiać się z tych samych rzeczy co teraz… Może Ona będzie miała już okulary i siwe końcówki włosów na głowie, może On będzie chodził już o lasce i będzie miał sztuczną szczękę, a może Oni będą już kochającym się małżeństwem dumnym ze swoich dzieci, wnuków czy prawnuków - ja będę mieć już wielką rodzinę, o której będę mówić bez końca, uśmiechając się jakbym wygrała los na loterii... Może zawszę będziemy tacy sami? Kto wie?
 
A może będę lekarzem, Ona Panią Prezydentową, a On fryzjerem, kto wie, może oni albo my będziemy małżeństwem z gromadką wnuków? Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że teraz śmieję się z tego i używam swojej wyobraźni, a potem może tak być jak mówię, jak sobie wymyślam… Marzenia są rzeczą niesamowitą, dającą nam wiele przemyśleń i nadziei, nadziei na lepsze. Pomyślmy tak: za kilka lat siądę z moimi przyjaciółmi, otworzymy album ze zdjęciami i będziemy opowiadać sobie o błędach, które popełniliśmy, albo o tym co tak naprawdę w życiu nam wyszło czy się udało. Wiele znanych ludzi jak Marylin Monroe, Michael Jackson, Whitney Houston osiągnęli tak wiele, a tak źle skończyli, taki wczesny i marny mieli koniec. Trzymam kciuki za nich, za tak bliskie mi osoby, których uśmiechy poprawiają mi humor, aby osiągnęli tak wiele i jeszcze więcej, żeby byli takimi jakimi są, żeby się nigdy w życiu nie zmienili, bo są najlepsi na świecie.

Pomimo naszych własnych niepowodzeń, pomimo złamanych serc, rozterek i tych błędów na zawszę chcemy pozostać sobą, szczęśliwymi ludźmi, którzy kiedy nadejdzie pora będą oddani swojej pasji, pracy, rodzinie i naszemu przyszłości. 
Jestem pewna, że wiele z tych osób, które znamy może osiągnąć szczyt swoich marzeń, wiele jest w stanie zdobyć wszystko, podbić świat i chociaż może jutro będę chciała pozmieniać słowa które teraz piszę jestem pewna jednego: Moich przyjaciół zapamiętam na całe życie.
9 komentarzy :

 1. Ten blog w koncu nabiera jakiegoś poziomu, gratulacje i oby tak dalej!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje oczy to życie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. ...bo najważniejsze jest pozostać sobą!

  OdpowiedzUsuń
 4. Możemy sobie wyobrażać, wymyślać.. a może być zupełnie inaczej :) ważne jednak aby każdy z nas był szczęśliwy i to jest najwazniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna bluza.
  Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjaciele są bardzo ważną częścią naszego życia, nadają jemu sens i są z nami zawsze gdy jest źle, ale też cieszą się z naszych sukcesów :)
  http://natalias-place.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam tyle pomysłów na to kim będę w przyszłości, że nadal nie mogę się zdecydować i czuję się jak mała dziewczynka, która chce być naraz księżniczką, piosenkarką i aktorką ;)
  Przyjaciele w życiu są bardzo ważni i mimo, że niektóre przyjaźnie się rozpadają, a nasze drogi się rozchodzą, to o przyjaciołach, nawet tych z podstawówki się nie zapomina i wszystkie wspólne historie zawsze zostają jako cząstka ciebie.

  blondynkaczuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny look :) Pytanie praktyczne - conversy wygodnie nosi sie bez skarpetek ? Czesto to praktykujesz z innymi butami ?
  Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja noszę skarpetki, ale te wycięte, tak, żeby nie było ich widać. Nie, nie praktykuje tego, chyba, że w balerinach ;)

   Usuń

Spam i obraźliwe komentarze nie są tutaj mile widziane, dlatego jeśli się takie pojawią, to zostaną usunięte.

Z całego serca dziękuję za to wejście
Tosia ♥

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka